Detta är resultaten från Faaberg Barnehage-NM 2019. Se de senaste resultaten från Faaberg Barnehage-NM 2020 här.

Senaste resultat

Faaberg Barnehage-NM 2019 börjar
Slut
1/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01060210 lö 01/06 16:00 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Slutspel A Final Håbafjell I...tsbarnehage 3 - 1 Baklia Stal...dsbarnehage    
01060209 lö 01/06 15:30 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Sluttspill B Final Stiftelsen ...n Barnehage 1 - 9 Lillehammer...tsbarnehage    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01060109 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A Semifinal Lundgaardsløkka Barnehage 1 - 3 Baklia Stal...dsbarnehage    
01060306 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Bane 3 Mix klasse Slutspel A Semifinal Håbafjell I...tsbarnehage 3 - 2 Øverkvern FUS barnehage    
01060108 lö 01/06 14:30 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Sluttspill B Semifinal Stiftelsen ...n Barnehage 11 - 0 Marihøna Gå...tsbarnehage    
01060208 lö 01/06 14:30 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Sluttspill B Semifinal Lillehammer...tsbarnehage 11 - 0 Davinas    
01060107 lö 01/06 14:00 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A 1/4 Final Baklia Stal...dsbarnehage 3 - 2 Brekkåsen I...tsbarnehage    
01060305 lö 01/06 14:00 lö 01/06 Bane 3 Mix klasse Slutspel A 1/4 Final Øverkvern FUS barnehage 4 - 0 Ulna barnehagene    
01060207 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Sluttspill B 1/4 Final Marihøna Gå...tsbarnehage 7 - 6 Livensveen gårdsbarnehage    
01060304 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Bane 3 Mix klasse Sluttspill B 1/4 Final Villenga barnehage 3 - 4 Davinas      
01060106 lö 01/06 12:30 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp C Livensveen gårdsbarnehage 4 - 11 Øverkvern FUS barnehage    
01060206 lö 01/06 12:30 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp C Lillehammer...tsbarnehage 1 - 6 Håbafjell I...tsbarnehage    
01060105 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp B Lundgaardsløkka Barnehage 2 - 0 Ulna barnehagene    
01060205 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp B Villenga barnehage 3 - 1 Marihøna Gå...tsbarnehage    
01060104 lö 01/06 11:30 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp A Stiftelsen ...n Barnehage 10 - 3 Davinas    
01060204 lö 01/06 11:30 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp C Livensveen gårdsbarnehage 5 - 10 Lillehammer...tsbarnehage    
01060303 lö 01/06 11:30 lö 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp A Brekkåsen I...tsbarnehage 2 - 2 Baklia Stal...dsbarnehage    
01060103 lö 01/06 11:00 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp B Villenga barnehage 0 - 6 Lundgaardsløkka Barnehage    
01060203 lö 01/06 11:00 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp B Marihøna Gå...tsbarnehage 0 - 2 Ulna barnehagene    
01060302 lö 01/06 11:00 lö 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp C Øverkvern FUS barnehage 1 - 5 Håbafjell I...tsbarnehage    
01060102 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp A Davinas 0 - 7 Baklia Stal...dsbarnehage      
01060202 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp A Stiftelsen ...n Barnehage 3 - 3 Brekkåsen I...tsbarnehage    
01060101 lö 01/06 10:00 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp C Håbafjell I...tsbarnehage 8 - 3 Livensveen gårdsbarnehage    
01060201 lö 01/06 10:00 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp B Lundgaardsløkka Barnehage 5 - 1 Marihøna Gå...tsbarnehage    
01060301 lö 01/06 10:00 lö 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp C Lillehammer...tsbarnehage 4 - 5 Øverkvern FUS barnehage    
01060100 lö 01/06 09:30 lö 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp A Baklia Stal...dsbarnehage 3 - 2 Stiftelsen ...n Barnehage    
01060200 lö 01/06 09:30 lö 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp A Brekkåsen I...tsbarnehage 3 - 0 Davinas    
01060300 lö 01/06 09:30 lö 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp B Ulna barnehagene 2 - 1 Villenga barnehage    
Scandic Hafjell Hafjell-Kvitfjell Booking Lillehammer Vandrerhjem Stasjonen Adecco Marianns verden IKOMM Hamar Media avd Lillehammer