Aktuelle Ergebnisse

Beginn der Faaberg Barnehage-NM 2019
Ende
1/6

Finals

  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Runde Heim Ergebnis  Auswärts   Live  
01060210 Sa 01/06 16:00 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Slutspel A Finale Håbafjell I...tsbarnehage 3 - 1 Baklia Stal...dsbarnehage    
01060209 Sa 01/06 15:30 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Sluttspill B Finale Stiftelsen ...n Barnehage 1 - 9 Lillehammer...tsbarnehage    
  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Runde Heim Ergebnis  Auswärts   Live  
01060109 Sa 01/06 15:00 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A Halbfinale Lundgaardsløkka Barnehage 1 - 3 Baklia Stal...dsbarnehage    
01060306 Sa 01/06 15:00 Sa 01/06 Bane 3 Mix klasse Slutspel A Halbfinale Håbafjell I...tsbarnehage 3 - 2 Øverkvern FUS barnehage    
01060108 Sa 01/06 14:30 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Sluttspill B Halbfinale Stiftelsen ...n Barnehage 11 - 0 Marihøna Gå...tsbarnehage    
01060208 Sa 01/06 14:30 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Sluttspill B Halbfinale Lillehammer...tsbarnehage 11 - 0 Davinas    
01060107 Sa 01/06 14:00 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A 1/4-Finale Baklia Stal...dsbarnehage 3 - 2 Brekkåsen I...tsbarnehage    
01060305 Sa 01/06 14:00 Sa 01/06 Bane 3 Mix klasse Slutspel A 1/4-Finale Øverkvern FUS barnehage 4 - 0 Ulna barnehagene    
01060207 Sa 01/06 13:30 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Sluttspill B 1/4-Finale Marihøna Gå...tsbarnehage 7 - 6 Livensveen gårdsbarnehage    
01060304 Sa 01/06 13:30 Sa 01/06 Bane 3 Mix klasse Sluttspill B 1/4-Finale Villenga barnehage 3 - 4 Davinas      
01060106 Sa 01/06 12:30 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp C Livensveen gårdsbarnehage 4 - 11 Øverkvern FUS barnehage    
01060206 Sa 01/06 12:30 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp C Lillehammer...tsbarnehage 1 - 6 Håbafjell I...tsbarnehage    
01060105 Sa 01/06 12:00 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp B Lundgaardsløkka Barnehage 2 - 0 Ulna barnehagene    
01060205 Sa 01/06 12:00 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp B Villenga barnehage 3 - 1 Marihøna Gå...tsbarnehage    
01060104 Sa 01/06 11:30 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp A Stiftelsen ...n Barnehage 10 - 3 Davinas    
01060204 Sa 01/06 11:30 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp C Livensveen gårdsbarnehage 5 - 10 Lillehammer...tsbarnehage    
01060303 Sa 01/06 11:30 Sa 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp A Brekkåsen I...tsbarnehage 2 - 2 Baklia Stal...dsbarnehage    
01060103 Sa 01/06 11:00 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp B Villenga barnehage 0 - 6 Lundgaardsløkka Barnehage    
01060203 Sa 01/06 11:00 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp B Marihøna Gå...tsbarnehage 0 - 2 Ulna barnehagene    
01060302 Sa 01/06 11:00 Sa 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp C Øverkvern FUS barnehage 1 - 5 Håbafjell I...tsbarnehage    
01060102 Sa 01/06 10:30 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp A Davinas 0 - 7 Baklia Stal...dsbarnehage      
01060202 Sa 01/06 10:30 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp A Stiftelsen ...n Barnehage 3 - 3 Brekkåsen I...tsbarnehage    
01060101 Sa 01/06 10:00 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp C Håbafjell I...tsbarnehage 8 - 3 Livensveen gårdsbarnehage    
01060201 Sa 01/06 10:00 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp B Lundgaardsløkka Barnehage 5 - 1 Marihøna Gå...tsbarnehage    
01060301 Sa 01/06 10:00 Sa 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp C Lillehammer...tsbarnehage 4 - 5 Øverkvern FUS barnehage    
01060100 Sa 01/06 09:30 Sa 01/06 Bane 1 Mix klasse Grp A Baklia Stal...dsbarnehage 3 - 2 Stiftelsen ...n Barnehage    
01060200 Sa 01/06 09:30 Sa 01/06 Bane 2 Mix klasse Grp A Brekkåsen I...tsbarnehage 3 - 0 Davinas    
01060300 Sa 01/06 09:30 Sa 01/06 Bane 3 Mix klasse Grp B Ulna barnehagene 2 - 1 Villenga barnehage    
Scandic Hafjell Hafjell-Kvitfjell Booking Lillehammer Vandrerhjem Stasjonen Adecco Marianns verden IKOMM Hamar Media avd Lillehammer